06.04.2017

Oferta pracy – Elektryk utrzymania ruchu

Mag Tec Sp. z o.o.
jest intensywnie rozwijającą się firmą produkcyjną, która dostarcza swoje wyroby – odlewy magnezowe, do światowych koncernów narzędziowych oraz samochodowych. Obecnie zatrudnia kilkunastu pracowników, jednak w ramach rozbudowy struktury organizacyjnej poszukuje osoby na nowe stanowisko:
Elektryk Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Region: opolskie
Opis stanowiska pracy:
– utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i urządzeń produkcyjnych
w zakresie układów automatycznego sterowania
– diagnoza awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń
– instalowanie oraz uruchamianie nowych urządzeń automatyki przemysłowej
– wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
– prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia
Wymagania:
– wykształcenie zawodowe (elektryk)
– doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
– mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej
– posiadanie uprawnień SEP 1kV
– znajomość instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
– umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
– systematyczność i konsekwencja w działaniu
Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– stabilne warunki pracy ukierunkowane na długofalową współpracę
– możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w szybko rozwijającej się firmie

Mag Tec sp. z o.o.
ul. Szkolna 17
47-225 Kędzierzyn-Koźle
Kontakt: Donata Kłak , Szef Administracji  (mobile: +48 535 332 336)

Aplikacje prosimy kierować na adres: sales@magtec.pl

Oferta pracy do pobrania:
Oferta Mag Tec Sp. z o.o. _Elektryk utrzymania ruchu